ENERGETIKUS munkakör betöltésére munkavállalót keresünk

az alábbi feltételekkel:

FELADATOK:

  • Épületek komplex energiagazdálkodási feladatainak ellátásához mérnöki energetikai
    feladatok ellátása, az energiahatékonyság és az energiatakarékosság magas
    szintű megvalósítása érdekében.
  • Ingatlanok energiafogyasztásának folyamatos csökkentése, energia-megtakarítási
    lehetőségek feltárása és szükséges intézkedések meghozatala, szakértői
    jelentések készítése.
  • A fogyasztási adatok folyamatos elemzése, értékelése, energiagazdálkodási
    szempontok szerint a takarékossági és/vagy fejlesztési célú beavatkozások
    megalapozása.
  • A fogyasztás mennyiségét befolyásoló állapotok (műszaki, gazdasági,
    szervezési körülmények) elemzése és javaslatok készítése a szükséges
    változtatásokra.
  • „Okosméréssel” felszerelt fogyasztási helyek adatainak elemzése fogyasztási trendeknek
    megfelelően, fogyasztási anomáliák feltárása

ELVÁRÁSOK:

  • Felsőfokú műszaki (villamosmérnök, energetikus, vagy gépészmérnök) végzettség,
  • „B” kategóriás jogosítvány,
  • büntetlen előélet, erkölcsi bizonyítvány
  • motiváció új eszközök, technológiák megismerésére
  • képesség önálló munkavégzésre

AMIT KÍNÁLUNK:

  • Határozatlan idejű, teljes munkaidőben történő foglalkoztatás Debrecen város területén.
  • Stabil munkahely.
  • Versenyképes fizetés, juttatási csomag,
  • Kihívásokkal teli, felelősségteljes feladatok,
  • Folyamatos szakmai fejlődés,
  • Családias hangulatú munkakörnyezet és korszerű munkaeszközök,

KÉSZSÉGEK:

  • Analitikus, rendszerszintű gondolkodás,
  • Precizitás, pontosság, önálló, kitartó munkavégzés,
  • Együttműködési készség, csapatmunkában való részvétel,
  • Jó kommunikációs készség.

    • Szakmai önéletrajzzal, fizetési igény megjelölésével.

                email: karbantartas@dkkinfo.hu       Tel.: 0652/533-148