Karrier

Álláslehetőségek

Épületkarbantartó állás

Elvárások:
  • fűtésszerelő, vagy vízhálózat, vagy
    klímaszerelői, szakképesítés
  • „B” kategóriás jogosítvány
  • jó kommunikációs készség
  • képesség önálló munkavégzésre
  • problémamegoldó képesség
  • büntetlen előélet, erkölcsi bizonyítvány
Amit kínálunk:
  • versenyképes jövedelmet
  • szakmai fejlődési lehetőséget
  • heti 40 órás munkarendet,
  • Debrecen város területén történő munkavégzést

Előnyt jelent:

  • általános épületkarbantartói gyakorlat

 Jelentkezés: szakmai önéletrajzzal a szolgaltatas@dkkinfo.hu e-mail címen.

Megjelenés dátuma: 2021.09.24.

Forgalomtechnikai eszköz, berendezés szerelő és telepítő állás

Feladatok:
  • a Társaság forgalomtechnikai tevékenységi feladataiban szereplő kivitelezési feladatok ellátása,
  • a kivitelezési feladatok során forgalomtechnikai eszközök szerelése, részvétel az esetleges alépítmények kialakításában,
  • jelzőlámpás csomópontok üzemeltetési, karbantartási feladatainak ellátása.
Elvárások:
  • rugalmasság, nagyfokú fizikai terhelhetőség, önálló munkavégzés, precizitás,
  • min. „B” kategóriás jogosítvány,
  • büntetlen előélet, erkölcsi bizonyítvány,
  • műszaki affinitás,
  • új ismeretek elsajátítására való hajlam.
  •    versenyképes jövedelem
  • változatos munkavégzés
  • heti 40 órás munkarend,
  • szakmai fejlődési lehetőség,
  • fiatalos csapat, jó hangulat.
  • hidraulikus szerelőkosaras gépjármű képesítés,
  • hasonló munkakörben szerzett tapasztalat,
  • Debreceni lakhely.

Állás, munka területe(i): szakmunka, egyéb szakmunka.

Szükséges tapasztalat: nem szükséges tapasztalat.

Szükséges végzettség: szakiskola / szakmunkás képző.

Szükséges nyelvtudás: nem igényel nyelvtudást.

Foglalkoztatás jellege: teljes munkaidő.

Munkavégzés helye: Hajdú – Bihar Megye és Szabolcs – Szatmár – Bereg Megye egész területe.

Jelentkezés: fényképes önéletrajzzal, fizetési igény megjelölésével forgalomtechnika@dkkinfo.hu email címen.

Megjelenés dátuma: 2021.09.20.