energetikus munkakör betöltésére munkavállalót keresünk

FELADATOK:

  • Épületek komplex energiagazdálkodási feladatainak ellátásához mérnöki energetikai feladatok ellátása, az energiahatékonyság és az energiatakarékosság magas szintű megvalósítása érdekében.
  • Energia-hatékony üzemeltetési gyakorlat kidolgozása és bevezetése az egyes épületek vonatkozásában, energia megtakarítási tervek kidolgozása, végrehajtása.
  • Üzemeltetett ingatlanok energiafogyasztásának folyamatos csökkentése, energia-megtakarítási lehetőségek feltárása és szükséges intézkedések végrehajtása.
  • A fogyasztási adatok folyamatos elemzése, értékelése, az épülethasználat ellenőrzése, az épületet használó személyek folyamatos szemléletformálása.

ELVÁRÁSOK:

  • Felsőfokú műszaki (villamosmérnök, energetikus, vagy gépészmérnök) végzettség,
  • „B” kategóriás jogosítvány,
  • büntetlen előélet, erkölcsi bizonyítvány
  • motiváció új eszközök, technológiák megismerésére
  • képesség önálló munkavégzésre

AMIT KÍNÁLUNK:

  • Határozatlan idejű, teljes munkaidőben történő foglalkoztatás Debrecen város területén.
  • Stabil munkahely.
  • Versenyképes fizetés, juttatási csomag,
  • Kihívásokkal teli, felelősségteljes feladatok,
  • Folyamatos szakmai fejlődés,
  • Családias hangulatú munkakörnyezet és korszerű munkaeszközök,

KÉSZSÉGEK:

  • Analitikus, rendszerszintű gondolkodás,
  • Precizitás, pontosság, önálló, kitartó munkavégzés,
  • Együttműködési készség, csapatmunkában való részvétel,
  • Jó kommunikációs készség.

  • Szakmai önéletrajzzal, fizetési igény megjelölésével: szolgaltatas@dkkinfo.hu email címre.